Wystawy

Zadaniem wystaw jest promocja macierzyństwa bez barier, zmiana wizerunku kobiet z niepełnosprawnością oraz pokazanie, że każda kobieta bez względu na sposób poruszania się ma prawo do tego by być mamą. Ma ona również zwrócić uwagę na potrzeby kobiet z niepełnosprawnością i przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu.

Mamy z niepełnosprawnością muszą się codziennie zmagać nie tylko z barierami architektonicznymi, ale również i tymi mentalnymi, z którymi zdecydowanie najtrudniej jest walczyć. O macierzyństwie kobiet z niepełnosprawnością się nie rozmawia. Dla większości jest to temat tabu, a przecież w tym temacie jest tak wiele do zrobienia. Dlatego też postanowiliśmy wyjść do mam z projektem Jedyna Taka Mama i pokazać, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w byciu dobrym rodzicem. Dziecko kocha swoją mamę najbardziej na świecie, dla niego nie jest ważne to, w jaki sposób porusza się jego mama, liczy się jej miłość, a ona nie ma barier.

Wystawa Jaka?Jedyna Taka 2015

Wystawa Jedyna Taka Mama 2019 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pomysłodawca projektu:

Partnerzy Fundacji: